Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejną tęcze pedały POstawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomnik ma być po to, by świdniccy nawiedzeni mieli gdzie w przyszłości rozrabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam aż 1100 zł emerytury po 35 latach pracy ale bez zastanowienia daję 100.Szkoda tylko że taki skromny a nawet niezbyt ładny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie na co kasy wydawac!!!!! co LSW ma z tym wspolnego!? ja nie wiem.... na moim osiedlu sa popsute latarnie i nie swieca to moze postawcie nowe, albo psom ze schroniska kupcie jedzenie ...... to jest k....a zycie a nie jakis kamien na placu co pijany gosciu nie raz sie wyleje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdej gminie będzie stał taki pomnik . dopilnujemy tego !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wybory, to i świdnickie pisotaliby się odzywają. Tak jest co kadencję. Czas tę fanatyczną zarazę wykopać z urzędów. PAMIĘTAJCIE PRZY URNACH!!
w świdniku ? to niemożliwe , wygra PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to tępy i bezmyślny naród. Trzeźwo i samodzielnie myślących jest tu jak na lekarstwo.. Ten kraj długo w tym stanie duchowo-emocjonalnym nie pociągnie, dla Europy za która ślinimy się jak prostytutka to wzwiedzionego przyrodzenia jesteśmy zerem, i chyba tylko skończony debil powie że nie ma w tym racji, w 39 roku tak było i tak jest teraz.. Trochę szkoda.. Szkoda ofiar życia milionów naszych rodaków którzy najcenniejszą rzecz ofiarowali za bydło które ani tego nigdy nie zrozumie an nie doceni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w stanie wszystko zrozumieć ale jakim prawem na pomniku konstytucji od paru miesięcy wisi różaniec i jest postawiony krzyż ja wszystko rozumiem ale konstytucja to co innego nie można sobie od tak "zaśmiecać" istniejących już pomników nie mam nic do symboli religijnych ale to nie jest miejsce dla nich a pomnik niech sobie stawiają ale nie n tym placu, a jeżeli tak to mieszkańcy powinni się wypowiedzieć czy są za czy nie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech mi ktoś wytłumaczy co ma wspólnego kaczor z Konstytucją? Nie ma inych placów na ten pomniczek głupoty PiSowskiej? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech mi ktoś wytłumaczy co ma wspólnego kaczor z Konstytucją? Nie ma inych placów na ten pomniczek głupoty PiSowskiej? :D
Zależy BUCU kto pyta ?? Miękka Pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny osina w tym przypadku ma całkowitą rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kolejny pomnik to jakaś paranoja. Już pomnik Konstytucji 3-Maja w takim mieście jak Świdnik jest - według mnie- jakimś nieporozumieniem (w czasach podpisywania Konstytucji Świdnik nie był nawet punktem na mapie). No ale jakoś się z tym pogodzilam: jest Plac Konstytucji, niech będzie i pomnik. Ale ten kolejny... Podzilam zdanie radnego Osiny. Ten obelisk jest po prostu nieestetyczny a centrum miasta nie powinno być mauzoleum. Jeśli PiS-owcy tak chcą tego pomnika, nich go sobie postawią na cmentarzy albo pod którymś z kościołów. Bulwersuje mnie jeszcze jedna sprawa: od ponad pół roku na pomniku Konstytucji jacyś dewoci powiesili drewniany krzyż i różaniec. Sprawa była zgłaszana do burmistrza , pisała o tym prasa i ... nic. Oba przedmioty nadal wiszą na pomniku. Ciekawa jestem, czy taka sama byłaby reakcja władz miasta, gdyby w przestrzeni publicznej umieszczzono jakikolwiek inny symbol religijny, czy polityczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to będzię POMINIK to chętnie zobaczę bo do tej pory widziałam pomniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołębiowski mówi  też,że ludzie nie mają sie modlić.Teraz będą mieli. Z świeckiego placu zrobi się swiątynię.Koniec z występami,teatrami,prysznicem w lecie.Tak robią już islamiści. Ten kicz Marcewicza jest wyjątkowy.Jeden już straszy na tym placu z ptakiem na górze.Taki typowo kamieniarski,nagrobny a zasadzie żaden styl.Najprostrza tablica jakich dziesiątki popełnil i straszą w różnych miejscach.Zero artyzmu 150% kiczu. Ten potworek  ma stać obok rzeźby ,,Zegar słoneczny" Mariana Pudełko z 1 pleneru rzeźbiarskiego w Świdniku.....    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby twórcy tego pomnika nie zapomnieli na samym szczycie listy zamieścić nazwisk niewinnej załogi samolotu, która zginęła przez głupotę polityków i ich żądzę rosyjskiej krwi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołębiowski mówi  też,że ludzie nie mają sie modlić.Teraz będą mieli. Z świeckiego placu zrobi się swiątynię.Koniec z występami,teatrami,prysznicem w lecie.Tak robią już islamiści. Ten kicz Marcewicza jest wyjątkowy.Jeden już straszy na tym placu z ptakiem na górze.Taki typowo kamieniarski,nagrobny a zasadzie żaden styl.Najprostrza tablica jakich dziesiątki popełnil i straszą w różnych miejscach.Zero artyzmu 150% kiczu. Ten potworek  ma stać obok rzeźby ,,Zegar słoneczny" Mariana Pudełko z 1 pleneru rzeźbiarskiego w Świdniku.....
  Teraz każdego 10 dnia miesiąca będziemy mieli świdnickie polowania na "komuchów", a 10 kwietnia zapewne zapłonie stos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czerwony,pedalski BUCU lepiej tęcze stawiać na każdym rondzie !!!
 
Tak czerwony,pedalski BUCU lepiej tęcze stawiać na każdym rondzie !!!
Jak pod tym pomnikiem będą stały takie osoby jak ty Natalka to jest to tylko potwierdzenie, że ten pomnik nie powinien powstać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to tępy i bezmyślny naród. Trzeźwo i samodzielnie myślących jest tu jak na lekarstwo.. Ten kraj długo w tym stanie duchowo-emocjonalnym nie pociągnie, dla Europy za która ślinimy się jak prostytutka to wzwiedzionego przyrodzenia jesteśmy zerem, i chyba tylko skończony debil powie że nie ma w tym racji, w 39 roku tak było i tak jest teraz.. Trochę szkoda.. Szkoda ofiar życia milionów naszych rodaków którzy najcenniejszą rzecz ofiarowali za bydło które ani tego nigdy nie zrozumie an nie doceni...
Patrząc na tuska,komoruskiego,sikorskiego,ogólnie biorąc wszystkich tuskojebów i gumofilców odnoszę POdobne wrażenie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każdego 10 dnia miesiąca będziemy mieli świdnickie polowania na "komuchów", a 10 kwietnia zapewne zapłonie stos.
I niech się pali to całe czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,dymać tych wszystkich komunistycznych pachołków Moskwy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jak pod tym pomnikiem będą stały takie osoby jak ty Natalka to jest to tylko potwierdzenie, że ten pomnik nie powinien powstać.  
Pod pomnikiem zdechłego komucha i konfidenta,nawet się tam odleję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...